Čo:
Navigácia Antik Bazár Sk - Doplnky, Dekorácie - Kôň feng shui
Štýlove Bývanie

Kôň feng shui

antik_bazar
POČET ZOBRAZENÍ: 367
Cena
550,00 €

Predám koňa s podstavcom. Len zopár kusov na SR.
Tento výstavný kus je z Japonska dovezený. Je navrhnutý podľa učenia feng shui. Výška sochy aj s podstavcom 1,8 m. Podstavec drevotrieska. Socha drevo

VÝZNAM :

Dekorácia Kôň vreci plnom mincí - vo feng shui symbolika hojnosti a bohatstva.
Kôň prináša úspech v podnikaní. Je to nádherné zviera a spája v sebe spolu tieto vlastnosti: energiu, popularitu, víťazstvo, silu, moc, rýchlosť, eleganciu, krásu, dynamiku, prosperitu, slávu, popularitu a úspech. V jednom čínskom porekadle sa hovorí, že kone prichádzajú s úspechom. Číňania podľa feng shui veria, že kôň vystavený v našej blízkosti nás prenesie cez všetky ťažkosti a problémy v živote. Táto soška je veľmi vhodná aj pre niekoho kto začína podnikať a potrebuje sa rozbehnúť tym správnym smerom.
Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- dekoráciu koňa môžete umiestniť na svoj pracovný stôl v izbe či v kancelárii, kde bude podporovať vašu usilovnosť, vytrvalosť a nápady. Doporučujeme ho však umiestniť tak, aby smer cvalu koňa nesmeroval von z miestnosti, aby nevyzeral, že vám vybehne dverami, alebo von oknom, ale jeho cval nasmerujte smerom dovnútra. Pre začínajúceho podnikateľa je tiež veľmi vhodným aktivačným symbolom - na rozbehnutie, guráž, otvorenosť novým veciam a zmenám, na vytrvalosť.
- pre aktiváciu uznania v práci, pre podporu uznania a reputácie v spoločnosti doporučujeme umiestniť Južne - v sektore Slávy a Uznania.
Rok vládnutia podľa čínskeho kalendára: 1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014.

Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: Doplnky, Dekorácie
Lokalita: Bratislavský kraj
Dátum pridania: 18.10.2019 20:37
kompas-cer
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: Ondrej Vaclav
Tel/Mobil: 0917466250
WWW adresa: www.Štúrova 141

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
Opíšte kód z obrázku:*
security code
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné

NEWSTELLER

Odoberajte novo vložené inzeráty z kategórie NÁBYTOK - DOPLNKY
Inzertný portál v.2011, copyright ©2011 AntikBazar.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ